Teknoloji

WhatsApp’a İkinci İsim ve Profil Resmi Belirlemenizi Sağlayacak “Alternatif Profil” Özelliği Geliyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni bir özellik geliyor. uygulamanın 2.23.24.4Kodlanmış Android beta sürümünde tespit edilen geliştirilmekte olan yeni özellik, kullanıcılara ” alternatif profil“. Peki bu özellik tam olarak ne işe yarayacak?

WhatsApp’ı bilirsiniz; Adınızı ve profil fotoğrafınızı herkese veya seçtiğiniz belirli kişilere gösterebilirsiniz. Bu bilgiyi kimseyle paylaşmak istemeyen kullanıcılar gösterilmeyebilir . Alternatif profil özelliği tam da bu noktada devreye girecek. Kullanıcı, temel profil adı ve resmine ek olarak yeni bir ad ve fotoğraf kullanabilecek. Dizine kayıtlı değil ve bilgileri göremiyorkullanıcılar oluşturulan alternatif profil bilgilerini görecektir.

WhatsApp’ın yeni özelliği şöyle görünecek:

Alternatif profil oluşturmak isteyen kullanıcı WhatsApp’ın ayarlar bölümüne gidin ve oradan normal profili ayarlıyormuş gibi alternatif bir profil oluşturacaktır. Oluşturulan alternatif profil o anki prestijiyle güncellenir. yabancılaragösterilmeye başlayacak.

WhatsApp’ın geliştirilmekte olan yeni özelliğiyle ilgili rastgele bir güncelleme var. bir açıklama yapmadı . Doğal olarak özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda herhangi bir bilgimiz yok. Ancak özelliğin şu anda geliştirme aşamasında olması, biraz daha uzun sürebileceği anlamına geliyor. ne bekliyoruzhabercisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu